Оголошення

Події

Святий Миколай зустрівся з дітьми у Галицькому коледжі

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

У неділю, 17 грудня, батьки та діти, що мешкають у мікрорайоні Сонячний, зустріли Святого Миколая. Побачити Святого та отримати від нього подарунки малеча мала нагоду у приміщенні 2-го корпусу Галицького коледжу.

Захід, присвячений дню Святого Миколая, зібрав у лекційній залі коледжу малюків, які проживають поблизу 2-го та 3-го корпусів.  Для дорослих та дітей, що відвідали свято, студенти підготували виставу про Святого і про те, як готуються до свята лісові жителі. Прийшов до гостей заходу і сам Миколай. Він роздавав дітям розмальовки та фломастери в обмін на віршики, а білочки-помічниці дарували присутнім солодкі гостинці. До привітань долучилася і директор закладу Марія Петрівна Баб’юк.

—   Я хочу всіх нас привітати з прекрасним, щирим, українським святом — днем Святого Миколая, — звернулася до гостей заходу Марія Петрівна. — Слава богу, що є такий святий, якого дуже люблять і поважають діти, який завжди їм допомагає і у якого діти та навіть ми, дорослі, багато чого просимо і до якого ми молимося. Тому я хочу побажати, щоб все те, що написали ваші дітки у листах до Святого, вони отримали.

Не менше дітей в захваті від свята були дорослі, що дивилися виставу разом з малечою. Своїми враженнями поділилася пані Ольга, яка відвідала захід разом з донькою.

—  Мені це свято сподобалося, минулого року ми також його відвідували. Цього року інші персонажі, та як і минулорічна, ця вистава по-своєму гарна, — розповідає пані Ольга.

Нагадаємо, що минулого року Галицький коледж теж влаштовував для малечі свято до дня Святого Миколая. Окрім гостей 2-го корпусу, тогоріч «Галицький Миколай» завітав також до храму Покрови Пресвятої Богородиці та дітей воїнів АТО.

Мар'яна Креховець, В-41

Коментарі: