Оголошення

Події

Національно-патріотичне виховання студентів відділення економіки та туризму

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

 

У стінах Галицького коледжу 9 листопада відбулась зустріч з воїном АТО  Пахолків Ігорем Романовичем. Ця зустріч мала неабияке значення для студентів, оскільки побачити героя на власні очі і почути з його уст справжні переживання- це вже багато чого вартує.

Ігор Романович розповідав студентам, що все його дитинство було сповнене патріотизмом та любов'ю до рідної землі, які йому прищепили батьки. Так і сталось, що цю любов він виявив у боротьбі за рідну землю ще з 2014р. В той час він був жителем Іспанії. Почувши про ситуацію на східних землях України, одразу кинув все, та подався сюди. Офіційно брати участь у війні йому не дозволили та неодноразово він чув лише відмову, однак його наполегливе бажання перемогло всі заборони. Він став учасником добровільно створеного батальйону "Аратта", і тут його мрія дитинства боронити рідний край здійснилась. Ігор Романович не був на передовій, але він знає усі труднощі цієї жорстокої боротьби. Він описував почуття страху, коли над його головою літають кулі. Але водночас долав його, бо любив свою батьківщину

Студенти з захопленням слухали його розповіді, про які не почуєш по радіо та не побачиш в телевізійних новинах. А йому, справжньому герою, довелося все це пережити самому. Слухачі мали можливість ставити питання, які їх цікавили.

Такі люди, як Ігор Романович, варті гучних оплесків та неймовірної поваги з боку усіх, хто живе під мирним небом України. Він дав студентам безліч порад та настанов про необхідність бути патріотами, бо майбутнє нашої країни залежить від молоді.

Невідомо, скільки буде тривати ця війна, але змінювати нашу країну треба починати зараз. Студенти були раді зустрічі із героєм на прізвисько "іспанець"(так його кличуть на сході) та будуть знову з нетерпінням його чекати з ним зустрічі.

Коментарі: