Оголошення

News image

ГАЛИЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА оголошує набір студентів на 2018-2019 н.р. на державну та контрактну форми навча

за освітнім ступенем БАКАЛАВРА; за спеціальностями ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»; за професіями  «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТН... Детальніше...

Події

News image

Просторами редакції газети «Вільне життя+»

У понеділок, 19 лютого, студенти групи В-41 у рамках дисципліни «Робота в засоба... Детальніше...

Круглий стіл на тему: ЗАХИСТ ПРАВ УЧАСНИКІВ КРЕДИТНИХ ПРАВОВІДНОСИН АБО ЯК НЕ ЗАГУБИТИСЯ У ПРАВОВОМУ ПОЛІ

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Гроші перетікають з кишені в кишеню: буває річками, а інколи крапають по краплині...

Одним з таких "потоків" є КРЕДИТ

 

Правовому регулюванню саме кредитних правовідносин був присвячений круглий стіл, що відбувся у межах Тижня спеціальності на юридичному відділенні.

Запрошеними експертами заходу стали:

ü Грицак Роман Михайлович – голова Тернопільського міськрайонного суду;

ü Хічій Андрій Миронович - начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області;

ü Майка Максим Борисович – адвокат.

Учасники круглого столу намагалися з’ясувати, як укласти, припинити та розірвати кредитний договір «правильно», на які обставини слід звертати особливу увагу аби причинами майбутніх життєвих негараздів не стали власні ж рішення. Дискутували з приводу підстав і процедури визнання кредитних договорів недійсними, а також правового статусу колекторських компаній. Обговорювали проблемні аспекти процедуриж звернення стягнення на заставлене майно.

Студенти були не лише слухачами, але й активними учасниками дискусії, задавали запитання долучалися й до обговорень питань заходу.

Низку цікавих життєвих ситуацій на розгляд експертів представила адвокат, а одночасно викладач коледжу, Бачинська Наталія Орестівна.

Висловлюємо щиру вдячність експертам не лише за фахові висновки, рекомендації й коментарі судової практики, а й за щирі поради у вирішенні проблемних ситуацій.

Вдячні усім іншим учасникам заходу за плідну дискусію та надіємось на майбутню співпрацю.

Відео із заходу за посиланням.

Коментарі: