Оголошення

News image

ГАЛИЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА оголошує набір студентів на 2018-2019 н.р. на державну та контрактну форми навча

за освітнім ступенем БАКАЛАВРА; за спеціальностями ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»; за професіями  «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТН... Детальніше...

Події

News image

Просторами редакції газети «Вільне життя+»

У понеділок, 19 лютого, студенти групи В-41 у рамках дисципліни «Робота в засоба... Детальніше...

БРИФІНГ ВІД ЗАСТУПНИКА МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Цьогорічна ознайомча екскурсія студентів юридичного відділення у міській раді мала особливий статус, адже проводив її заступник міського голови – Леонід Олексійович Бицюра. Він зумів організувати не просто оглядову подорож приміщеннями ради, а справжній інтерактивний брифінг, що торкнувся історії нашого міста, визначних історичних постатей, особливостей сучасного розвитку Тернополя та ефективного управління урбаністичними центрами.

Дискусії точилися довкола особливостей виборчої системи місцевих рад і взаємовідносин місцевих депутатів з виборцями. Цікавими для молоді стали питання порядку організації підготовки рішень ради та їх виконання, організації роботи виконавчого комітету і його підрозділів.

Леонід Олексійович запросив майбутніх правників пройти стажування у структурах міської ради, що, надіємось, стане новим спільним професійним проектом Тернопільської міської ради та Галицького коледжу.

Щиро дякуємо Леоніду Олексійовичу за незмінно добре ставлення, змістовно й цікаво проведений час!!!

Коментарі: