Оголошення

Події

СТУДЕНТИ ЮРИДИЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ ВІДВІДАЛИ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

22 та 23 листопада 2017 року студенти ІІІ та ІV курсів юридичного відділення Галицького коледжу ім. В.Чорновола у рамках проведення заходів під час тижня юридичного відділення відвідали апеляційний суд Тернопільської області.

Керівник апарату апеляційного суду Тернопільської області Базан Оксана Романівна розповіла студентам про структуру та організацію роботи суду, категорії справ, що перебувають у провадженні суду апеляційної інстанції, технічне оснащення зали судового засідання, роботу засобів аудіофіксації, відеоконференції, місце розташування учасників у залі, послідовність виступів та порядок комунікації учасників засідання, умови допуску до участі, форму і порядок звернення до судді.

Студенти-юристи були присутніми на судових засіданнях з питань перегляду у апеляційному порядку рішень судів першої інстанції області у цивільних та кримінальних справах, у ході яких на практиці ознайомились із здійсненням судочинства.

Юридичне відділення Галицького коледжу ім. В.Чорновола висловлює подяку адміністрації апеляційного суду Тернопільської області за надану можливість безпосередньо ознайомити студентів з роботою суду та сприяти  виховному процесу майбутніх юристів.

Коментарі: