Диспут на тему: ПРАВОВИЙ СТАТУС НОТАРІАТУ ЗА ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ

21 листопада 2017 року у рамках проведення заходів під час тижня юридичного відділення Галицького коледжу ім. В.Чорновола приватний нотаріус Тернопільського міського нотаріального округу Фіголь Наталія Богданівна провела із студентами юридичного відділення диспут на тему «Правовий статус нотаріату за чинним законодавством України».

Під час зустрічі студенти засвоїли відомості про організацію та структуру нотаріату за діючим законодавством України, кваліфікаційні вимоги до особи, яка має намір здійснювати нотаріальну діяльність, реформування нотаріату в Україні.

Шанована нотаріус розповіла аудиторії цікаві ситуації з нотаріальної практики, а студенти активно задавали запитання щодо роботи нотаріуса, оподаткування та рекламування нотаріальної діяльності, співпрацю нотаріуса із органами державної влади та місцевого самоврядування.

Адміністрація юридичного відділення Галицького коледжу висловлює щиру подяку приватному нотаріусу Тернопільського міського нотаріального округу Фіголь Наталії Богданівні за проведення заходу та сприяння у організації навчання юристів.