Оголошення

Події

ОСВІТНІЙ ТУР У ПОЛЬЩУ

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

У період з 15 по 17 листопада 2017 року студенти Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола разом із викладачами перебували в освітньо-пізнавальному турі у республіці Польща. До програми тури входила відвідини Вищої школи банкової у м. Хожуві, з якою адміністрацією коледжу підписано угоду про співпрацю, ознайомлення з системою адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування сусідньої держави, а також ознайомлення з місцевими пам’ятками історії та культури.

У перший день відбулося знайомство з містом Катовіце. Незважаючи на те, що це промислове місто Шльонського воєводства, воно зберегло свою неповторну історичну самобутність та вразило величчю і красою.

Наступного дня відбулася зустріч з адміністрацією та студентством Вищої школи банкової, під час якої студенти коледжу ознайомилися з системою та особливостями навчання у ВШБ та можливістю продовжувати навчання у вказаному ВУЗі. Крім того ознайомилися з порядком діяльності місцевих органів управління - Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego та відвідали Музей Шльонський – один з найкращих сучасних музеїв Польщі. Музей розташований на території старої вугільної шахти, і знаходиться під землею. З експозицій музею можна дізнатися абсолютно усе про цю місцевість. І про історію, і про сучасність.

Третій день подорожі запам’ятається усім перебуванням у Кракові – перлині національної культурної спадщини. Це надзвичайне місто, що лежить над Віслою – найбільшою з польських рік. Тут розташований знаменитий Вавель, костьол Діви Марії, площа Ринок, Казімєж та інші перлини європейської культури.

Ми щиро дякуємо п. Моніці Томашевській-Фатизі, керівнику відділу співпраці із закордоном Вищої школи Банкової, студентам і водночас працівникам відділу міжнародної співпраці цього ж закладу – Дарії, Мар’яні та Ользі за підготовку зустрічі, ознайомленням з особливостями та перевагами навчання у Польщі, а також за організацію змістовного і пізнавального дозвілля.

Сподіваємося і на подальшу співпрацю.

Коментарі: