Фотозвіт з Дня відкритих дверей

Вихідними Галицький коледж був повен гостей. Абітурієнти та їхні батьки завітали у навчальний заклад, аби почути найактуальнішу інформацію про вступ до коледжу та особливості навчання у ньому.

У суботу, 18 листопада, у Галицькому коледжі відбувся черговий День відкритих дверей. Про діяльність закладу, переваги його над іншими, нюанси вступної кампанії розповіла заступник директора з навчальної роботи Тетяна Андріївна Ільчук. А про наявні відділення Галицького коледжу та конкретні спеціальності зокрема гості дізналися з інформативних повідомлень завідувачів та викладачів відділень.

Дата наступних Днів відкритих дверей буде повідомлена попередньо на сайті та офіційній сторінці Галицького коледжу у мережі Facebook.

Фото Романа Гандзія