Оголошення

Події

Міжнародна співпраця для студентів відділення економіки та туризму

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Викладачі циклової комісії іноземних мов Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола  започаткували співпрацю із громадською організацією «Молодіжний центр розвитку «МІСТ», яка є партнерською організацією Британської ради у програмі «Активні громадяни», що є  програмою Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Мета програми полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку молоді, шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Студенти відділення економіки та туризму взяли участь у реалізації  першого (локального) етапу  програми. Представник організації провела систему тренінгів  за програмою «Активні Громадяни». Студенти розвивали знання та навички, які сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України.

Семінари-тренінги включали  інформацію про вміння  вести діалог, засади співпраці, особливості соціального розвитку, навички написання грантових заявок на реалізації проектів. Це надасть можливість студентам коледжу взяти участь у конкурсі міні-грантів Британської ради.

Студенти отримали сертифікати, що підтверджують їхню готовність і вміння вести діалог, складати заявку на реалізацію проекту. Зараз ініціативна група учасників перейшла до другого етапу програми, що включає в себе написання грантової заявки та роботу над проектом.

Коментарі: