Оголошення

Події

Як це працює: студенти-видавці знайомилися із професією

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Що таке видавництво і які процеси у ньому відбуваються дізнавалися студенти 2 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» на практиці. Навчальна екскурсія видавництвом «Навчальна книга – Богдан», організована викладачем спеціальних дисциплін Аллою Анатоліївною Бездіжою, відбулася 15 листопада.

Студентам показали наявні відділи видавництва та коротко продемонстрували, хто які функціональні обов’язки виконує. Випускниця спеціальності «Видавнича справа та редагування», працівник маркетингового відділу, Діана Семак розповіла та показала, як формуються книжкові зошити та книжковий блок, як створюються обкладинки та суперобкладинки, цікаво було побачити плівки, на які виводиться видавнича продукція.

директор Богдан Будний представив гостям продукцію видавництва, також розповів про етапи роботи над майбутньою книгою.

«Чи можна видрукувати лише один примірник книги?», «Як видавництво знаходить перекладача, художника-декоратора?», «Хто створює художнє оформлення палітурок?» – на  ці та інші питання студенти отримали вичерпні та компетентні відповіді. Особливо усіх вразила наявність у приміщенні видавництва спортзалу для працівників, у якому кожен може відпочити та розвантажити думки після роботи фізичною діяльністю.

Екскурсія відбулася в рамках дисципліни «Вступ до спеціальності», на якій студенти теоретично вивчають діяльність видавництва та специфіку роботи штату його працівників.

Фото Ольги Статкевич

Коментарі: