Оголошення

Події

Студенти відділення дизайну познайомилися з творчістю Михайла Бойчука

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

8 листопада студенти відділення дизайну відвідали арт-годину у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді, присвячену життю та творчості видатного українського митця, педагога, ідеолога «бойчукізма» М. Л. Бойчука. Бібліотека запрошує на різні мистецькі заходи та літературні вечори, майстер-класи, презентації книг та проводить інші культурні акції, які із задоволенням відвідують студенти нашого відділення.

Також на даний час у бібліотеці експонується виставка відомого тернопільського живописця – Миколи Пазізіна та його доньки Софії Пазізіної. Їхні художні твори привертають увагу теплотою своєї колористичної гами та відзначаються високим професіоналізмом. На жаль, тернопільського художника М. Пазізіна більше знають та шанують за кордоном. Проте нам випала чудова можливість побачити прекрасні та цікаві роботи цього талановитого митця. Попри молодий вік, донька Миколи Пазізіна – Софія, яка пішла стопами батька, вже добре зарекомендувала себе у мистецькому середовищі не лише в Україні, але й за кордоном.

Скільки би разів ви не дивилися на роботи, та кожного разу вони відкриваються заново і бачиш в них те, на що спочатку не звернув увагу, і кожного разу ці картини розплющують очі на вас самих і на сприйняття краси, що нас оточує, збагачує та забарвлює.

Коментарі: