Оголошення

Події

Пізнавали трагічне через прекрасне студенти спеціальності «Туристичне обслуговування»

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Другого листопада, в рамках дисципліни "Етика та естетика", група Т-38 (спеціальності «Туристичне обслуговування») разом із викладачем, Синоруб Галиною Петрівною, відвідали виставку "Якби не війна".

Ця виставка присвячена воїнам АТО. Кожен з них покинув своє звичне життя: хорошу роботу, сім'ю, рідних, адже гадав, що там зможе зробити набагато більше.

Найбільшe здивувало мистецтво передачі трагічного через прекрасне: немає сліз, крові, розпачу, смутку, баталій, а усміхнені чоловіки, красиві жінки в розкішних сукнях, які теж пішли на фронт, та фотографії матерів із синами, що повернулися з війни. Є портрети воїнів, котрі загинули. Але всі вони (і ті що повернулися і ті що вже ніколи не повернуться) усміхаються, адже вірили чи вірять, що війна це лише тимчасово й обов'язково закінчиться.

Коли дивишся на будь-яке з тих фото в серці відчувається легкий щем, пробігають холодні мурашки по тілу, з'являється сум – ці люди бачили на власні очі війну, вбивали, втрачали друзів, рятували побратимів з-під обстрілів та прислухалися до нічних залпів та кононад! Хтось загинув, хтось повернувся, але всі вони мужньо боролися і продовжували казати "Та облиште, який з мене герой! Я просто робив те, що мав робити!.."

Коментарі: