Оголошення

Події

Ощадливий сьогодні – багатий завтра!

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

31 жовтня у всьому світі відзначають Всесвітній день заощаджень. Історія його виникнення сягає ще 1924 року, коли у Мілані проходив І Міжнародний Конгрес ощадних банків, у якому взяли участь представники з 29 країн світу. Останній день Конгресу було оголошено «Всесвітнім днем заощаджень», присвяченого сприянню заощаджень і підвищенню рівня фінансової грамотності населення. На підтримку цьому, в Україні запроваджено щорічне святкування «Тиждень фінансової грамотності», яке уже в п’яте буде проходити з 06 до 15 листопада 2017 року.

До заходів, у рамках Всесвітнього дня заощаджень, долучилися і студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

Ще з самого ранку, 31 жовтня, третьокурсники ознайомили з правилами заощадження студентів спеціальностей "Туризм" і "Готельно-ресторанна справа", які навчаються на відділенні економіки та туризму коледжу. Адже, в сучасних умовах, фінансові знання необхідні не лише фахівцям-фінансистам, а й кожному пересічному громадянину. Звичка грамотного поводження із грошима повинна формуватися ще з дитячого віку.

Також у цей день відбулася надзвичайно цікава і позитивна зустріч із головою ГО «Експертно-аналітична група "Акцент", к.е.н., доцентом кафедри фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ – Богданом Малиняком, під час якої, у доступній формі та невимушеній атмосфері, обговорили питання ефективного управління коштами місцевих бюджетів із майбутніми фахівцями-фінансистами – студентами випускного курсу. На завершення заходу Богдан Малиняк подарував студентам посібник «#аналізуємобюджет: доступно про головне».

А студенти-фінансисти другого курсу провели тренінг "Як навчитися заощаджувати?" для учнів 8-9-х класів гімназії "Гармонія", з метою популяризації фінансової освіти та формування у дітей сучасних принципів ставлення до грошей і прийняття ними виважених фінансових рішень.

Коментарі: