Оголошення

Події

News image

Остання пара у туристів!!!

Кожна історія має свій початок та свій кінець, тому настав час студентам 4-го ... Детальніше...

ЮРИСТИ НАВЧАЮТЬСЯ САМОВРЯДУВАННЮ – «КРАЩЕ ОДИН РАЗ ПОБАЧИТИ, НІЖ СТО РАЗ ПОЧУТИ»

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

 

Майбутні правники побували з екскурсійним супроводом у приміщеннях обласної ради та місцевої державної адміністрації, ознайомились із роботою виконавчого апарату ради та його структурою, на реальних прикладах побачили порядок підготовки та забезпечення виконання рішень ради, ознайомились із основами депутатської діяльності.

Звичайно, були присутніми на пленарному засіданні ради. Це дало змогу зрозуміти й на власному досвіді «пройти» процедури розгляду й обговорення питань, виступів і дебатів, голосування, методику керівництва й ведення засідань; з’ясувати функціональне призначення президії ради, а також способи реалізації місцевими депутатами своїх прав. Особливо зацікавили студентів дискусії, що точилися довкола функціонування цукрових заводів у Тернопільській області, будівництва дороги біля села Стінка та питання забезпечення гуртожитком студентів музичного училища імені Соломії Крушельницької, обговорювали і способи внесення змін до бюджету області.

Слід відзначити, що юні правники не залишились лише споглядачами – після завершення засідання вони висловили низку пропозицій з удосконалення діяльності ради, а також власні погляди на вирішення питань, внесених до порядку денного – тому й самі депутати залишились приємно враженими від отриманої жвавої й цікавої дискусії.

Адміністрація юридичного відділення висловлює подяку керівництву Тернопільської обласної ради за незмінно теплу атмосферу та прекрасну організацію зустрічей депутатів і студентів.

Надіємось на подальшу співпрацю!!!

Коментарі: