Оголошення

Події

News image

Остання пара у туристів!!!

Кожна історія має свій початок та свій кінець, тому настав час студентам 4-го ... Детальніше...

Вивчаємо мови - пізнаємо світ

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Викладачі циклової комісії іноземних мов організовують різнопланові заходи, щоб мотивувати студентів до вивчення іноземних мов. Одним із найкращих способів вивчення мови вважається спілкування з її носіями. Тому 18 жовтня в рамках акції «Вільна англійська» було організовано зустріч для студентів 1-3 курсів відділення економіки та туризму з волонтерами з США. Група американських гостей приїхала в Україну, щоб допомогти студентам покращити рівень володіння англійською мовою.

Гості з Америки Elise Sappington,Claire Jones розповіли студентам про свій стиль життя, культуру, систему навчання. Обмін інформацією-це чудовий спосіб знайомства та пізнання нового. Однією з основних тем зустрічі була Реформація Мартіна Лютера ,його вплив на світогляд американців, який призвів до змін на краще.

Американські гості з організації «World Race» організували школу вивчення англійської мови. Вони, як носії іноземної мови, запросили усіх бажаючих покращити навички розмовної мови. Ними було проведено серію занять для студентів.

Отже, зустріч виявилась цікавою та захоплюючою. Студенти набули певного досвіду та стали впевненішими у своїх знаннях англійської мови. Чекаємо нових зустрічей!

Коментарі: