Події

News image

ОСВІТНІЙ ТУР У ПОЛЬЩУ

У період з 15 по 17 листопада 2017 року студенти Галицького коледжу імені В’я... Детальніше...

Оголошення

News image

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПРО СА

Президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО від 28 ... Детальніше...

Фінансисти відзначали Міжнародний день маркетолога

26 жовтня 2017 року студенти групи Ф-33 відділення економіки та туризму стали учасниками квесту, проведеного в рамках Міжнародного дня маркетолога.  Захід був організований завідувачем  кафедри підприємництва, торгівлі та маркетингу Тернопільського національного університету д.е.н. Борисовою Тетяною Михайлівною.

Захоплюючі випробування, дружнє спілкування, цікаві завдання, нові знайомства, активні студенти  – саме в такій атмосфері відбувався цей захід.  Приємно дивувало те, що серед учасників не було жодної конкуренції. Квест складався з дев’яти локацій, на кожній з яких  було організовано ряд етапів з інтелектуальними завданнями, які студенти виконали на «відмінно».

За заслужену перемогу студентів нагороджено грамотою.  Крім того, команді фінансистів вручили подарункові сертифікати на Майстер - клас  «Інтернет – маркетинг та нейролінгвістичне програмування: як впливати на інших в соцмережах» та картки на знижки в рестораціях міста Тернополя.

Проведений  квест підкреслив, що життя студента  - це не тільки курс проведених лекцій і семінарів, а щось значно більше!

Коментарі: