Оголошення

News image

ГАЛИЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА оголошує набір студентів на 2018-2019 н.р. на державну та контрактну форми навча

за освітнім ступенем БАКАЛАВРА; за спеціальностями ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»; за професіями  «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТН... Детальніше...

Події

News image

Просторами редакції газети «Вільне життя+»

У понеділок, 19 лютого, студенти групи В-41 у рамках дисципліни «Робота в засоба... Детальніше...

Фінансисти відзначали Міжнародний день маркетолога

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

26 жовтня 2017 року студенти групи Ф-33 відділення економіки та туризму стали учасниками квесту, проведеного в рамках Міжнародного дня маркетолога.  Захід був організований завідувачем  кафедри підприємництва, торгівлі та маркетингу Тернопільського національного університету д.е.н. Борисовою Тетяною Михайлівною.

Захоплюючі випробування, дружнє спілкування, цікаві завдання, нові знайомства, активні студенти  – саме в такій атмосфері відбувався цей захід.  Приємно дивувало те, що серед учасників не було жодної конкуренції. Квест складався з дев’яти локацій, на кожній з яких  було організовано ряд етапів з інтелектуальними завданнями, які студенти виконали на «відмінно».

За заслужену перемогу студентів нагороджено грамотою.  Крім того, команді фінансистів вручили подарункові сертифікати на Майстер - клас  «Інтернет – маркетинг та нейролінгвістичне програмування: як впливати на інших в соцмережах» та картки на знижки в рестораціях міста Тернополя.

Проведений  квест підкреслив, що життя студента  - це не тільки курс проведених лекцій і семінарів, а щось значно більше!

Коментарі: