Оголошення

Події

«20 років разом як одна сім’я»: Галицькому коледжу – 20 років!

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

У  четвер, 12 жовтня, у Галицькому коледжі імені В'ячеслава Чорновола відзначили 20-річний ювілей заснування закладу.

На святкування чисельно завітали високоповажні гості – керівництво області та міста, випускники минулих років, представники обласного та міського відділів освіти, керівники коледжів Тернопільської області та директори шкіл, один із засновників закладу – ректор Національного університету «Києво-Могилянської академії» В’ячеслав Брюховецький зі своєю дружиною.

Дійство розпочалося на театральній площі, де присутні виконали державний гімн України. Після чого влаштували флешмоб, у якому взяли участь студенти відділень економіки і туризму, правознавства, дизайну та комп’ютерних і видавничих технологій. Коли представили кожне відділення, учасники флешмобу виконали спільний танець і проскандували девіз свята – «Двадцять років разом, як одна сім’я, з вірою в Тернопіль, з миром в майбуття!»

Далі усі перемістилися у драматичний театр. Там розпочався грандіозний святковий концерт. Зал був переповнений. Безліч охочих зібралося тут, щоб привітати педагогічний колектив та студентів із ювілеєм. Концерт відкрила керівник вокального гуртка Галицького коледжу Вікторія Мищій, яка виконала музичну композицію «Моя Україна». Однією з перших виступила директор Галицького коледжу Марія Петрівна Баб’юк. Вона пригадала, як у 1997 році спільними зусиллями створювали навчальний заклад. Належну увагу та шану у своїй промові Марія Петрівна віддала патріоту, Герою України, ім’я якого уже 20 років гордо носить коледж – В’ячеславу Максимовичу Чорноволу: «Якби не наш В’ячеслав Чорновіл, цей заклад не був би саме таким. Пройшовши тюрми, проживши нелегке життя, на відмінно закінчивши школу, з червоним дипломом університет, він мав прекрасне майбутнє. Але величезна жертовна любов до України по-іншому склала його долю».

Також Марія Бабюк звернулася до студентства: «Ми маємо бути тут. Ми повинні будувати свою країну. Творити Європу тут, на нашій рідній землі!»

Під завершення промови директор коледжу висловила усім слова вдячності, а також повідомила, що в переддень ювілею Міністерство освіти проліцензувало нову спеціальність – «Діагностика автомобіля».

Після цього до вітального слова запросили ректора Національного університету «Києво-Могилянської академії» В’ячеслава Брюховецького. Він побажав студентам та усьому педагогічному колективу з любов’ю ставитися до своєї справи та не зупинятися на досягнутому.

«Те, що Ви закладете зараз, буде в майбутньому. Не буває так, що з поганого зерна колись може вирости хороший заклад, тому це надзвичайно важливо у ці 20 років. Сьогодні ми розвиваємося, ми йдемо, ми в процесі роботи, а не на тому етапі, коли всіх завдань уже досягнуто. Не рахуйте, що демократія, успіх, порядність – це цілі, яких можна досягти і спокійно про це забути. Зараз ми в процесі роботи, а не на кінцевому результаті. Завтра за це також потрібно буде боротися!»

В’ячеслав Брюховецький також нагородив Марію Петрівну Баб’юк найвищою відзнакою Національного університету «Києво-Могилянської академії» – медаллю «Святого Петра Могили».

До привітань приєдналися заступник мера міста Тернопіль  Леонід Бицюра, народний депутат від ВО «Свобода» Михайло Головко, власник торгівельно-відпочинкового центру «Атріум» Тарас Демкура, директор торгівельно-розважального центру «Подоляни» – Михайло Ібрагімов та інші.

Також рідний навчальний заклад привітали юні таланти гімназії «Гармонія», вокальний ансамбль «Галичанки», президент Ради студентського самоврядування коледжу та її заступники.

Концерт, приурочений 20-річчю Галицького коледжу завершив тернопільський музичний колектив «Тріода» піснею «Вставай Україно!» та запаленням святкових вогнів.

Софія Борак, Мар'яна Креховець

Коментарі: