Події

News image

Національно-патріотичне виховання студент

  У стінах Галицького коледжу 9 листопада відбулась зустріч з воїном АТО  Пах... Детальніше...

Оголошення

News image

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПРО СА

Президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО від 28 ... Детальніше...

«Навколо світу за 40 хвилин…»

27 вересня для студентів спеціальності «Туристичне обслуговування» є знаменним днем, адже вони відзначають своє професійне свято -  Міжнародний день туризму та День туризму в Україні.

Студенти 4 курсу традиційно організували туристичний квест для першокурсників, як елемент символічної посвяти в туристи. А саме цьогорічне святкування відбулося в нетрадиційному форматі. Адже, завідувачу відділення Світлані Ярославівні неймовірно пощастило! За  багаторічну сумлінну працю та вклад у формування нової генерації кваліфікованих фахівців з  туризму вона нагороджена сертифікатом на здійснення навколосвітньої подорожі за 40  хвилин.

Під час імпровізованої подорожі студенти різних курсів запропонували завідувачу відділення відвідати Грецію, Марокко, Австралію та
Мексику. Неймовірний тур передбачав ознайомлення з туристичними принадами, культурою, традиціями, національною кухнею країни перебування.

Із вражаючої подорожі Світлана Ярославівна повернулася переповнена емоціями, адже вона мала можливість відвідати майстер-класи національних танців країн. На згадку про країну отримала символічні туристичні сувеніри.

Недаремно вважають, що фахівці туризму є продавцями мрій та вражень, цьогорічна креативність студентів вкотре це доказала.

Коментарі: