Оголошення

Події

Обговорення проблем застосування Конвенції про захист прав людини

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Експертний диспут на відповідну тематику, присвячений 20-річчю ратифікації Україною Конвенції, було організовано кафедрою міжнародного права, міжнародних відносин та дипломатії юридичного факультету ТНЕУ.

 

 

На обговорення винесено питання особливостей юрисдикції Європейського суду з прав людини, застосування практики ЄСПЛ як must have для сучасного адвоката та суддів. Гостра дискусія точилась також довкола проблематики (не)вибірковості у застосуванні практики ЄСПЛ та виконання рішень ЄСПЛ. Окремої уваги потребувало й питання доцільності введення в українське законодавство такого механізму захисту прав людини як конституційна скарга та наслідків її застосування у контексті процедур звернення громадян України до ЄСПЛ.

Свої міркування з приводу означених питань висловлювали експерти – фахівці, які безпосередньо у своїй діяльності застосовують практику ЄСПЛ, а саме:

Ваврів Ігор Зіновійович – суддя Апеляційного суду Тернопільської області;

Братасюк Віктор Миколайович – суддя Тернопільського міськрайонного суду;

Хічій Андрій Миронович – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області

Бачинська Наталія Орестівна – адвокат, керуючий партнер «My Partners Group»;

Заставна Ольга Петрівна – к.ю.н., викладач Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, депутат Тернопільської обласної ради

Дискусія виявилась гострою, але водночас цікавою й повчальною. За висловлюваннями студентів, знання, отримані тут обов’язково слід застосувати у майбутній практичній діяльності кожного юриста.

Викладачі-юристи Галицького коледжу вдячні за надану можливість стати учасниками заходу його організатору к.ю.н., викладачу кафедри міжнародного права, міжнародних відносин та дипломатії справжньому фахівцю своєї справи Коруц Уляні Зіновіївні.

Надіємось на подальшу плідну співпрацю!!!

Коментарі: