Оголошення

News image

ГАЛИЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА оголошує набір студентів на 2018-2019 н.р. на державну та контрактну форми навча

за освітнім ступенем БАКАЛАВРА; за спеціальностями ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»; за професіями  «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТН... Детальніше...

Події

News image

У ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ЗАВІТАЛИ СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛ

У проведенні "Дня відкритих дверей" взяли участь студенти ІІІ курсу спеціально... Детальніше...

Зустрічі з фахівцями-практиками фінансової сфери

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

"Багацтво людини наполовину полягає

в її умінні жити з потрібними людьми"


Теодор Драйзер "Фінансист"

Традиційними для студентів-фінансистів стали зустрічі з фахівцями-практиками фінансової сфери.  3.10.2017 р. з дисципліни «Фінансовий ринок» відбулося заняття-тренінг за участю незалежного фінансового консультанта Василя Огриновича на тему «Фінансові посередники».
Експерт з соціального забезпечення, фінансів та фінансового планування сім’ї окреслив напрями удосконалення і розвитку фінансового посередництва в Україні.
У цікавій дискусії з лекторами студенти оцінили сучасний стан вітчизняного фінансового ринку та з’ясували значення фінансових посередників і їх роль у розвитку фінансового ринку України.
Такі заняття сприяють формуванню фахових компетентностей студентів спеціальності «Фінанси і кредит», розширенню і поглибленню їх знань, підвищенню пізнавальних інтересів.

Коментарі: