Оголошення

Події

News image

«Вступ до фаху» юних туристів

Туризм –  одна з найбільш затребуваних спеціальностей в індустрії відпочинку т... Детальніше...

Закарпатський тур для фінансистів

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

23.09 – 24.09 студенти груп Ф-13, Ф-23, Ф- 33 разом зі своїми наставниками  побували на пізнавальній екскурсії за маршрутом    Золочів – Тустань (с.Урич) – Пилипець. Вихідні виявились надзвичайно цікавими та насиченими, адже чорноволівцям вдалось побувати в кращих куточках мальовничого Закарпаття.

Цікавою виявилася  подорож до Золочівського замку ХVIIст. Тут студенти відвідали фортецю, королівську резиденцію, панську садибу,  Китайський палац, що славиться своєю великою кількістю експонатів східних країн.

Наступна зупинка для фінансистів  - фортеця «Тустань», державний історико-культурний заповідник, яка є унікальною наскельною оборонною спорудою на Прикарпатті. Тут колись був митний пост. До наших днів все ще збереглися могутні скельні утворення, які дають уявлення про розмах та велич фортеці.

На довго студентам запам’ятається  справжнє диво природи - водоспад Шипіт,  який знаходиться на околиці мальовничого села Пилипець. Втомлені але переповнені позитивними емоціями, студенти піднімалися на гору Гимбу, милувалися гірськими пейзажами, куштували справжній карпатський чай.

Екскурсанти, повертаючись  додому, із захопленням ділилися своїми враженнями  від проведеного вікенду та складали план спільного майбутнього маршруту.

Коментарі: