Оголошення

Події

News image

Остання пара у туристів!!!

Кожна історія має свій початок та свій кінець, тому настав час студентам 4-го ... Детальніше...

День Прапора урочисто відзначили викладачі Галицького коледжу

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Великою дружною родиною зібралися викладачі Галицького коледжу 23 серпня на театральному майдані. У цей день у Тернополі, як і в кожному обласному центрі України, відбувалася церемонія освячення та підняття синьо-жовтого стягу.

Право підняти освячений прапор надали українському письменнику Василю Шкляру та учаснику бойових дій на Сході України Володимиру Грицині.

Присутні вшанували хвилиною мовчання усіх, хто віддав своє життя, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.

- Державний прапор України став символом єднання і гуртування нації. Під синьо-жовтим стягом ми прощаємось з нашими бійцями, які поклали життя за незалежність. Під цим прапором святкуються наші здобутки та перемоги. Сьогодні важливо, щоб кожен українець гордився нашим прапором. У цей день ми згадуємо тернополян, які вперше у 1990 році підняли синьо-жовтий стяг над Тернопільською міською радою. У сьогоднішній день ми пам’ятаємо й про тих, хто воює на Сході, а також тих, хто здобуває перемоги у спорті, культурі, науці чи економіці. Нехай прапор України стане символом розвитку і процвітання держави, – додав міський голова Сергій Надал.

Також квіти пам’яті поклали до підніжжя пам’ятників Тарасу Шевченку, Ярославу Стецьку, Ярославі Стецько, В’ячеславу Чорноволу, Степану Бандері, пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні та учасників АТО.

Коментарі: