Оголошення

News image

ГАЛИЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА оголошує набір студентів на 2018-2019 н.р. на державну та контрактну форми навча

за освітнім ступенем БАКАЛАВРА; за спеціальностями ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»; за професіями  «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТН... Детальніше...

Події

News image

У ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ЗАВІТАЛИ СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛ

У проведенні "Дня відкритих дверей" взяли участь студенти ІІІ курсу спеціально... Детальніше...

Представники Галицького коледжу презентували свої експерименти на Наукових пікніках у Варшаві

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

На 21-их Наукових пікніках у Варшаві побували українці. Серед учасників команди «науковців» з Тернополя популяризувати науку їздили і викладачі Галицького коледжу.

Всього дві команди з України відвідали варшавські Наукові пікніки, які відбулися 3 червня на Національному стадіоні імені Казімежа Гурського, – з Харкова та Тернополя. Серед команд-учасників міжнародних наукових пікніків була і тернопільська команда, яку склали десятеро осіб: Христина Білінська, Михайло Сиротюк, Роман Перунов, Людмила Протасевич, Роман Гребінь, Андрій Пальчик, Юрій Скоренький, Ольга Спільніченко, Тетяна Нападій та Василь Павлюс.

Тернополяни показали цікаві наукові досліди з хімії, фізики та біології. Вразив польських учасників та глядачів інтерактивний дім смарт-хом, розробниками якого став викладач відділення комп’ютерних та видавничих технологій Василь Петрович Павлюс та студенти спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів» Ігор Нищота, Дмитро Сорока та Василь Холод.

У рамках проекту відбулася інтегрована зустріч із представниками різних країни та директором Центру Коперника, на якій учасники обговорили подальшу співпрацю польського Центру із Центром науки Тернополя, який невдовзі планують відкрити у Тернополі.

21-і Наукові пікніки у Варшаві відбулися за ініціативи Центру Науки Коперник та Польського Радіо. Щороку пікніки присвячують окремій темі: енергії, світлу, часу, життю, великому мікросвіту тощо. Тема цьогорічного заходу – «Земля».

Фото з архіву представників тернопільської команди

Коментарі: