Оголошення

Події

News image

Студентка-дизайнер Галицького коледжу прив

Євгенія Мартиневич, студентка відділення дизайну групи М-41, отримала диплом II ... Детальніше...

Представники Галицького коледжу презентували свої експерименти на Наукових пікніках у Варшаві

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

На 21-их Наукових пікніках у Варшаві побували українці. Серед учасників команди «науковців» з Тернополя популяризувати науку їздили і викладачі Галицького коледжу.

Всього дві команди з України відвідали варшавські Наукові пікніки, які відбулися 3 червня на Національному стадіоні імені Казімежа Гурського, – з Харкова та Тернополя. Серед команд-учасників міжнародних наукових пікніків була і тернопільська команда, яку склали десятеро осіб: Христина Білінська, Михайло Сиротюк, Роман Перунов, Людмила Протасевич, Роман Гребінь, Андрій Пальчик, Юрій Скоренький, Ольга Спільніченко, Тетяна Нападій та Василь Павлюс.

Тернополяни показали цікаві наукові досліди з хімії, фізики та біології. Вразив польських учасників та глядачів інтерактивний дім смарт-хом, розробниками якого став викладач відділення комп’ютерних та видавничих технологій Василь Петрович Павлюс та студенти спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів» Ігор Нищота, Дмитро Сорока та Василь Холод.

У рамках проекту відбулася інтегрована зустріч із представниками різних країни та директором Центру Коперника, на якій учасники обговорили подальшу співпрацю польського Центру із Центром науки Тернополя, який невдовзі планують відкрити у Тернополі.

21-і Наукові пікніки у Варшаві відбулися за ініціативи Центру Науки Коперник та Польського Радіо. Щороку пікніки присвячують окремій темі: енергії, світлу, часу, життю, великому мікросвіту тощо. Тема цьогорічного заходу – «Земля».

Фото з архіву представників тернопільської команди

Коментарі: