Оголошення

News image

ГАЛИЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА оголошує набір студентів на 2018-2019 н.р. на державну та контрактну форми навча

за освітнім ступенем БАКАЛАВРА; за спеціальностями ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»; за професіями  «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТН... Детальніше...

Події

News image

У ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ЗАВІТАЛИ СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛ

У проведенні "Дня відкритих дверей" взяли участь студенти ІІІ курсу спеціально... Детальніше...

Галицький коледж показував тернополянам фараонових зміїв та «Сватання по-хімічному»

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

5-ті ювілейні Наукові пікніки у Тернополі відбулися 21 травня. На Театральному майдані експерименти та наукові досліди демонстрували і студенти Галицького коледжу та учні гімназії «Гармонія».

Близько 20 наших учнів, студентів та викладачів дивували тернополян науковими експериментами та розробками. А показати було що! Хлопці-комп’ютерники демонстрували інтерактивну кімнату Smart-home, машинки-роботи. Білологи та хіміки показували фараонових змій, лава-лампу, дослід руху рідин по судинах, гігантські мильні бульбашки, хустинку, яка не згорає, сухий лід. Цікавим для глядачів тсало театралізоване дійство «Сватання по-хімічному» - сценівка, у якій студенти текст вистави супроводжували хімічними дослідами. Демонстрували також і досліди у сфері фізики, а також організували тернополянам справжній хімічний квест.

Безумовно, Наукові пікніки у Тернополі вдало популяризують науку, яка може бути цікавою і захоплюючою. І наш Галицький коледж, беручи активну участь у заход, це вкотре доводить.

Фото Романа Гандзія

Коментарі: