Оголошення

Події

News image

Студентка-дизайнер Галицького коледжу прив

Євгенія Мартиневич, студентка відділення дизайну групи М-41, отримала диплом II ... Детальніше...

Про медіагігієну та самопрезентацію журналістів у соціальних мережах слухали студенти-видавці

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Із корисною інформацією для майбутніх редакторів та журналістів до Галицького коледжу 18 травня завітав журналіст, головний редактор «ОГО», викладач НаУ «Острозька академія», керівник та тренер Школи універсального журналіста Віталій Голубєв.

Зі студентами першого-третього курсів спеціальності «Видавнича справа та редагування» Віталій Голубєв поділився цікавими та дієвими порадами щодо роботи журналіста в цифрову епоху. Говорили про те, якими для сучасного журналіста виклики сьогодення у роботі з інформацією, про медіаграмотність, правила перевірки інформації, яка надходить із соціальних мереж, загалом про заборону соціальних мереж в Україні та про вміння відсіяти «зерно від полови» в інформаційному середовищі.

- Зараз не проблема здобути інформацію, зараз проблема із величезного океану інформації обрати достовірну і подати нашій аудиторії ту, яка буде їй цікавою, - зазначив журналіст. - Як сказав нещодавно мій колега, який займається журналістськими розслідуваннями, інформації більше, ніж людей, які здатні її обробити. Це є виклик сучасної журналістики, який вимагає від нас, журналістів, не просто вміння швидко бігати чи ще щось, а ще й розвинутого мислення, здатності розрізнити, де правда, де брехня, де інформація, яка може нашкодити суспільству, державі, а де інформація, яка, навпаки, здатна вирішити певні проблеми.

Також Віталій Голубєв наголосив на важливості грамотного «ведення» журналістами своїх акаунтів у соціальних мережах. Бо, за його словами, для журналістів соцмережі – це канали поширення своєї ж інформації, пошуку замовника, потенційного роботодавця. Це візитівка кожного журналіста, яка повинна говорити власне про журналістську діяльність, якою займається людина.

Коментарі: