Оголошення

Події

News image

Студентка-дизайнер Галицького коледжу прив

Євгенія Мартиневич, студентка відділення дизайну групи М-41, отримала диплом II ... Детальніше...

Звітний концерт художньо-мистецької творчості у Галицькому коледжі

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Уже традиційно у Галицькому коледжі щороку проводиться звітний концерт художньо-мистецької самодіяльності студентів коледжу та учнів гімназії «Гармонія». Цей рік не став винятком і 15 травня ми знову зустрілися із творчістю талановитих вокальних ансамблів, запальних танцювальних колективів, чудових декламаційних гуртків, яскравих та креативних дизайнерів, а також неперевершених акторів театрального гуртка.

Cам захід розпочався у великій та затишній залі Тернопільської обласної філармонії. Концерт, який підготували для нас студенти коледжу та учні гімназії «Гармонія», був переповнений позитивними емоціями, ностальгійними спогадами, душевною теплотою, щирою радістю. Гучним, веселим співом, тішила серце кожного українська пісня. Вокальний ансамбль «Галичанки»,  тріо «Терція», хор «Елегія», ансамбль «Ліра» виконали чудові композиції, які зачарували глядачів і змусили задуматися над історичною пам’яттю нашого народу, над звичаями і традиціями, які яскравими спогадами жевріють у наших серцях.

Особливу увагу також  варто приділити талановитим гурткам читців коледжу «Ми — чорноволівці!» та гуртку «Натхнення», керівники яких — Омеляна Парило та Леся Наконечна. У  своїх виступах студенти порушили головні і найболючіші проблеми нашого часу — проблему моралі, честі, правди. Та найближчі і найгіркіші нашому українському серцю — пробеми війни та патріотизму. Продекламовані ними вірші вразили нас до глибини душі, витягуючи назовні найтемніші риси сучасного суспільства, вони змусили усіх присутніх задуматися над тим, що для нас є гідність, чесність і найголовніше — ненька Україна. Повністю перевертаючи світогляд, вони змушують по-новому глянути на життя та ще раз закохатися у нашу Батьківщину.

Запальний танцювальний колектив «Терноцвіт» по-особливому зміг відтворити колорит жителів України минулих років. Їхні яскраві образи, насичені гумором виступи змогли звеселити та потішити присутніх у залі глядачів. Надзвичайно сподобався усім український національний танець — гопак, який завжди залишатиметься унікальною особливістю нашого народу.

Справжньою перлиною звітного концерту став показ мод, на якому були представлені три колекції одягу, створені студентами та викладачами відділення дизайну. Марія Костюк, автор першої продемонстрованої глядачам колекції назвала свою роботу «Вечірня ванда». Обрала орхідею як квітку, що символізує жіночу красу та неповторність. Усі п’ять суконь були створені у тонах насиченого синього та м’якого лілового кольорів і виглядали неймовірно ніжно, казково та по-справжньому весняно. Дизайнером Юлією Самборською було розроблено другу колекцію під назвою «Flock of swan». Усі вбрання були створені у білих, чорних та сірих тонах, що надавало колекції стриманості та разом з тим елегантності. Особливістю цієї колекції стали сірі пір’їни, що були обов’язковим елементом кожного луку та надавали колекції незвичності та неповторності. Останньою з представлених стала колекція капелюшків та вінків «Дивоцвіт», автором ідеї створення та керівником проекту якої є викладач Галицького коледжу — Оксана Грицай. Ці яскраві та різнобарвні образи є немов поверненням до коріння, традицій та звичаїв наших предків.

Після завершення такого чудового, весняного, українського та насиченого піснями, танцями, віршами концерту слово взяла Марія Петрівна Бабюк. Вона висловила величезну та щиру подяку заступнику директора з виховної роботи — Наталії Олександрівній Зварич, керівникам усіх гуртків художньої самодіяльності коледжу, а також усім студентам, які брали участь у цьому неповторному дійстві. Свято пройшло на досить високому рівні і Галицький коледж разом із гімназією «Гармонія» змогли довести, що гідно прославляють українську культуру, дотримуються традицій та звичаїв на своїй Богом даній землі. Ми — цвіт нашої нації! За нами — майбутнє!

Софія БОРАК, Мар’яна КРЕХОВЕЦЬ, В-31

Фото Романа ГАНДЗІЯ

Коментарі: