Оголошення

News image

Конкурс творчих робіт «Я обираю журналістику»

Циклова комісія дисциплін видавничої справи та редагування розпочинає Конкурс творчих робіт для учнівської та студентської молод... Детальніше...

Події

News image

Програма тижня відділення КВТ

З 24 до 28 лютого у Галицькому коледжі триватиме тиждень відділення комп'ютерних... Детальніше...

ТРЕНІНГ ДЛЯ ЮРИСТІВ ВІД ФІНАНСИСТІВ

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

21 квітня 2017 р. студент 2-го курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Вальчук Роман і голова циклової комісії фінансів і загальноекономічних дисциплін Вавричук О.С. провели тренінг «Фінансові піраміди: вид шахрайства чи спосіб заробітку?» для студентів ІІІ курсу юридичного відділення.

Вальчук Р. ознайомив з історією виникнення фінансових пірамід та найбільшими фінансовими аферистами світу. Адже найкращі засоби безпеки – це поінформованість, а найефективнішим методом боротьби з фінансовим шахрайством є його попередження.

Студенти дізналися як розпізнати фінансове шахрайство, зокрема фінансову піраміду, та не попасти у пастку. Як сказав один письменник ще понад сто років тому: «Деколи шахраї планують свої оборудки настільки вправно, а їхні пропозиції виглядають так привабливо, що лише дурень не клюне на них».

Питання функціонування фінансових пірамід як виду бізнесу чи   фінансового шахрайства викликало у студентів особливу зацікавленість і дискусію. Відповідь було аргументовано на прикладі «інвестиційної компанії» Helix, від діяльності якої постраждало багато тернополян.

Коментарі: