Оголошення

Події

News image

Остання пара у студентів спеціальності "Го

Неймовірними емоціями завершився ще один тиждень життя відділення економіки та... Детальніше...

ТРЕНІНГ ДЛЯ ЮРИСТІВ ВІД ФІНАНСИСТІВ

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

21 квітня 2017 р. студент 2-го курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Вальчук Роман і голова циклової комісії фінансів і загальноекономічних дисциплін Вавричук О.С. провели тренінг «Фінансові піраміди: вид шахрайства чи спосіб заробітку?» для студентів ІІІ курсу юридичного відділення.

Вальчук Р. ознайомив з історією виникнення фінансових пірамід та найбільшими фінансовими аферистами світу. Адже найкращі засоби безпеки – це поінформованість, а найефективнішим методом боротьби з фінансовим шахрайством є його попередження.

Студенти дізналися як розпізнати фінансове шахрайство, зокрема фінансову піраміду, та не попасти у пастку. Як сказав один письменник ще понад сто років тому: «Деколи шахраї планують свої оборудки настільки вправно, а їхні пропозиції виглядають так привабливо, що лише дурень не клюне на них».

Питання функціонування фінансових пірамід як виду бізнесу чи   фінансового шахрайства викликало у студентів особливу зацікавленість і дискусію. Відповідь було аргументовано на прикладі «інвестиційної компанії» Helix, від діяльності якої постраждало багато тернополян.

Коментарі: