Оголошення

Події

News image

Студентка-дизайнер Галицького коледжу прив

Євгенія Мартиневич, студентка відділення дизайну групи М-41, отримала диплом II ... Детальніше...

Студенти-видавці були в гостях на Дні відкритих дверей у педагогічному університеті

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

27 квітня студенти 3-го та 4-го курсів спеціальності «Видавнича справа та редагування» Галицького коледжу побували на Дні відкритих дверей факультету української філології та журналістики у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка.

Факультет української філології та журналістики педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка радо прийняв та зустрів студентів Галицького коледжу на Дні відкритих дверей. Спочатку студентам провели екскурсію університетом та показали клас, обладнаний сучасними комп’ютерами з найновішою операційною системою. Згодом присутні вмостилися за навчальними партами спостерігати за дійством представлення факультету.

Студентка третього курсу кафедри журналістики красиво та емоційно продекламувала вірш про кохання, тим самим створивши теплу, затишну атмосферу. Потім слово взяла декан факультету Тетяна Пилипівна Вільчинська, яка й розповіла про діяльність, навчальний процес та студентське дозвілля факультету. Про зв’язки університету з навчальними закладами інших країн, які готові приймати та навчати наших студентів за кордоном, а також про можливість отримання диплому українського та європейського зразків у процесі такого навчання, повідомили викладачі факультету.

Враженнями від навчання у закладі поділилися й самі студенти, які розповіли про насичені будні, а також про яскраве та захоплююче дозвілля у стінах університету. Концертна програма, яку вони для нас підготували, була веселою та цікавою. Особливо вразили усіх присутніх команди КВК «Без комплексів» та  «Ромку, не дурій».

Майбутні журналісти кафедри навчаються працювати з професійною технікою. І наші студенти спробували себе у кадрі: попрацювавши перед камерою, залишили відгуки про знайомство із колективом.

Загалом враження від Дня відкритих дверей у студентів коледжу залишилися позитивними. Ми зрозуміли, що викладацький колектив університету нас завжди радо прийме і зможе дати нові знання, щоб ми змогли якнайкраще реалізувати себе у конкретній галузі. Вибір – за нами.

Софія Борак, В-31

Коментарі: