Оголошення

News image

ГАЛИЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА оголошує набір студентів на 2018-2019 н.р. на державну та контрактну форми навча

за освітнім ступенем БАКАЛАВРА; за спеціальностями ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»; за професіями  «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТН... Детальніше...

Події

News image

Цікаво про податки: студенти відвідали Муз

Уже п’ять років у Головному управлінні ДФС у Тернопільській області діє Музей... Детальніше...

ПУБЛІЧНИЙ ЗАХИСТ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ СТУДЕНТАМИ ЮРИДИЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

19 квітня у рамках проведення Днів науки-2017 відбувся публічний захист науково-практичних досліджень студентів юридичного відділення на секції з правознавства. Кожен учасник мав можливість представити результати власних напрацювань, довести актуальність обраної теми,  продемонструвати оптимальні шляхи її вирішення.

Особливого духу змагальності захисту наукових робіт додав оголошений юридичною фірмою «Гловак і партнери» конкурс на кращу наукову роботу, яка має практичне значення. Для вручення грошової винагороди у розмірі 1000грн. за І місце, 750 грн.  за ІІ місце та 500 грн. за ІІІ місце на захід завітали старший  юрист, в.о. керівника відділу судового представництва юридичної фірми Дубовий Артем Михайлович та юристи: Панчук Марія Леонідівна та Калинюк Богдан Михайлович.

 

Усі учасники захисту, без винятку, отримали позитивні емоції та приємні враження.

 

Переможцями стали:

від коледжу:

І місце – Качунь Ірина, студентка групи П42 (науковий керівник - Н.Р. Прокопчук)

ІІ місце – Зайченко Софія, студентка групи П31 (науковий керівник - М.Б. Майка)

ІІ місце – Борух Орест, студент групи П 41(науковий керівник - С.М. Данилюк)

ІІІ місце – Дудар Зоряна, студентка групи П42 (науковий керівник - І.А. Самойлова)

ІІІ місце – Антонюк Христина, студентка групи П42 (науковий керівник - В.М. Скиба)

ІІІ місце Вербіцька Зоряна, студентка групи П21 (науковий керівник - І.А. Заплітна)

від юридичної фірми «Гловак і партнери»:

І місце – Столярчук Валентина, студентка групи П31 (науковий керівник - Н.М. Шкільнюк)

ІІ місце – Коваль Марта, студентка групи П42 (науковий керівник - М.Д. Денисовський)

ІІІ місце – Танчак Соломія, студентка групи П21 (науковий керівник - Т.О. Подковенко)

 

Вітаємо переможців та їх наукових керівників!

Бажаємо нових наукових злетів і досягнень

Коментарі: