Оголошення

News image

ГАЛИЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА оголошує набір студентів на 2018-2019 н.р. на державну та контрактну форми навча

за освітнім ступенем БАКАЛАВРА; за спеціальностями ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»; за професіями  «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТН... Детальніше...

Події

News image

Цікаво про податки: студенти відвідали Муз

Уже п’ять років у Головному управлінні ДФС у Тернопільській області діє Музей... Детальніше...

Галицький коледж гостинно зустрів дітей з Донеччини

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Понад півтори сотні школярів з Донецької області на Великодні свята прибули на Тернопільщину. Майже пів сотні дітей та їхніх вчителів зустрічав у своєму домі Галицький коледж.

Місто Тернопіль має підписану співпрацю з Мангушським районом Донецької, – зазначив міський голова Сергій Надал. – Ця угода свідомо підписувалася після початку конфлікту з Російською Федерацією для того, щоб показати, що ми єдина країна, що Схід і Захід разом. У рамках угоди ми вже мали декілька спільних проектів. Зараз у зв’язку зі святкуванням Великодня ми запросили до Тернополя дітей з Донецької області. В основному мета була – показати дітям наші національні звичаї, традиції, як святкують Великдень.

Більше сорока дітей разом із вчителями прибули до Тернополя. Інші роз’їхалися по усій області. У Галицькому коледжі гостей почастували. Тут же їх зустріли сім’ї, у яких донеччани гостювали кілька днів та знайомилися із галицькою культурою.

Коментарі: