Оголошення

News image

ГАЛИЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА оголошує набір студентів на 2018-2019 н.р. на державну та контрактну форми навча

за освітнім ступенем БАКАЛАВРА; за спеціальностями ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»; за професіями  «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТН... Детальніше...

Події

News image

Цікаво про податки: студенти відвідали Муз

Уже п’ять років у Головному управлінні ДФС у Тернопільській області діє Музей... Детальніше...

Захист науково-дослідницьких робіт секції туризму та сфери послуг

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

"Я повинен пізнати світ і себе,

я потребую життєвих експериментів,

я хочу зазнати неймовірного, хочу перевірити невідоме" І. Кант

Сьогодні саме на обдарованих дітей суспільство покладає надію на вирішення актуальних проблем сучасної цивілізації. Одним із основних завдань у роботі з творчою молоддю є її залучення до наукової –дослідницької діяльності.

13 квітня у рамках проведення Днів науки 2017 відбувся студентський захист науково-дослідницьких робіт у секції туризму та сфери послуг. Студенти були раді обміну досвідом роботи, адже у засіданні секції прийняли участь запрошені студенти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі.

Цьогоріч студенти вразили нестандартним підходом до організації, тематики, та презентації проведених досліджень. Присутні мали можливість спостерігати поєднання, як класичних так і відео презентацій науково-дослідницьких робіт.

Вітаємо переможців!

І місце – Біскупська Катерина, гр. Р – 28 (науковий керівник – А.Т. Лялик)

ІІ місце – Домітряк Діана, гр. Т – 38 (науковий керівник – Л.А. Паршин)

ІІІ місце - Гусак Жанна (науковий керівник – Г.І. Коцюра)

Коментарі: