Оголошення

News image

ГАЛИЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА оголошує набір студентів на 2018-2019 н.р. на державну та контрактну форми навча

за освітнім ступенем БАКАЛАВРА; за спеціальностями ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»; за професіями  «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТН... Детальніше...

Події

News image

Цікаво про податки: студенти відвідали Муз

Уже п’ять років у Головному управлінні ДФС у Тернопільській області діє Музей... Детальніше...

Вечір театру для студентів коледжу

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Четвертого квітня студенти Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола відвідали Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Тараса Шевченка. Цього дня у театрі презентували музичну комедію-жарт «Як наші діди парубкували».

Сюжет вистави полягає в тому, що головні герої (Тимош і Олена) прагнуть побратись, але їм перешкоджають батьки дівчини — Василина та Савко. Кульмінаційним моментом дійства є сватання героїв, яким не вдається повінчатись через протест батьків головної героїні. Мати виступає проти одруження Олени з коханим, бо Тиміш збирається переїхати на Кубанські степи. Кінцівка кумедна, адже  закохані таки тікають разом завдяки допомозі діда Северина.

Комедія-жарт вразила цікавим сюжетом та неймовірною грою тернопільських акторів, зокрема Ірини Складан, яка є не лише актрисою драмтеатру, а й керівником молодіжного театру «Багато галасу» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

Андрій Романів, В-31

Коментарі: