Оголошення

News image

ГАЛИЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА оголошує набір студентів на 2018-2019 н.р. на державну та контрактну форми навча

за освітнім ступенем БАКАЛАВРА; за спеціальностями ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»; за професіями  «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТН... Детальніше...

Події

News image

Цікаво про податки: студенти відвідали Муз

Уже п’ять років у Головному управлінні ДФС у Тернопільській області діє Музей... Детальніше...

ЗОЛОТЕ СЛОВО ЛІНИ КОСТЕНКО

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

 

Недаремно 21 березня, відзначаючи Всесвітній день поезії, студенти Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола провели свято-зустріч приурочену майстрині строфи та рими – Ліні Костенко. Від початку й до завершення глядачі, затамувавши подих, смакували поетичними нотками та силою творчої манери імениниці, яка буквально на днях відзначила своє 87-ми річчя.

Як багатий весняний луг на спів пташиний, так і щедра  українська земля на таланти.

В її словах завждилунає правда
І заклик до єднання і свободи,
Вона - ікона є, і буде завтра,
Вона - цееталондуші народу…

Такими рядками розпочали захід Олеся та Орися Бунько, написавши вірш своєму кумирові.              Поезію «Небачене побачено» надзвичайно чуттєво передала у контемпі Христина Малик. Тетяна Бобик по-новому донесла поетичний арсенал ювілярки, декламуючи твори англійською мовою. Зустріч супроводжувалась читанням поетичних дарунків поетеси Білик Анастасією, Мейником Віталієм, Савчуком Сергієм. Фон дійства – слайд-проект, підготовлений Романюком Олександром. Виставку книг доповнив портрет письменниці, виконаний Павлюк Олесею. Корегували хід подій ведучі Длугаш Максим та Домбик Іванна. Зворушлива музична композиція від Бельської Катерини та Вальчука Романа  «Вечірнє сонце дякую за день» змусила залу аплодувати стоячи. Інсценізація легендарного роману у віршах «Марусі Чурай» у виконанні Панькуш Зоряни,Комінярського Романа, Данилюк Юлії, Равлюка Михайла - остаточно довела високий регістр  музи пані Ліни.

Ліна Василівна Костенко була, є і буде взірцем ідеалу у літературі.Бажаємо Їй сили та натхнення творити, і з нетерпінням чекаємо золотого слова поетеси. Адже допоки жива мова в устах народу, доти  живий і народ!

Коментарі: