Оголошення

News image

До уваги студентів! Змінено реквізити

У зв'язку зі змінами рахунків України з 03.01.2020 р.  Галицький  коледж імені В’ячеслава Чорновола має нові реквізити дл... Детальніше...

Події

Тернопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Тернопільська міська рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

Вимоги до претендентів на посаду:

  1. громадянство України;
  2. вільне володіння державною мовою;
  3. науковий ступінь;
  4. вчене звання (за наявності);
  5. стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників або педагогічної роботи у вищих навчальних закладах не менш як 10 років. 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву на участь у конкурсі на ім’я міського голови, особовий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографію, копію документів про вищу освіту, наукові ступені, вчені звання (за наявності), довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.09.2000р. №1465, довідку про наявність або відсутність судимості, інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, копію паспорта, засвідчену претендентом, копію трудової книжки, письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.

Документи подавати на адресу: 46000 м. Тернопіль, бульвар Шевченка,1.

Телефон для довідок: 52-57-02; 52-56-94.Коментарі: