Оголошення

Події

News image

Остання пара у студентів спеціальності "Го

Неймовірними емоціями завершився ще один тиждень життя відділення економіки та... Детальніше...

Студенти-видавці зустрілися з відомою тернопільською письменницею

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Вшосте у Тернополі проходив «Бібліофест» з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначають 30 вересня. Це свято стало своєрідною візитівкою усіх міських бібліотек Тернополя. Фестиваль книг та бібліотек цього року супроводжувався гаслом «Читай! Формат не має значення». В усіх книгозбірнях міста відбулися різноманітні заходи: презентації книг, майстер-класи, книжкові виставки.

В рамках «Бібліофесту» у бібліотеці № 5 для дорослих відбулася зустріч із письменницею Іриною Мацко, яка презентувала нову книгу «Перехідний вік моєї мами».

Повість здебільшого розрахована на дівчат підліткового віку. Ірина Мацко вважає цю книгу своєрідним дебютом, адже попередні твори письменниця писала лише для малечі та дорослих, а тепер почала і для дітей підліткового віку.

Презентуючи книгу, авторка намагалася по-різному зацікавити своїх гостей. Зокрема провела так званий «Коктейль дорослих запитань», під час якого студенти письмово або ж усно ставили різні запитання щодо книги та власне «перехідного віку». А анонімні записки із переліком «проблем», які турбують підлітків у нашому віці, використає як матеріал для написання наступних книг.

Загалом слухачі залишилися задоволеними і буде цікаво прочитати книгу, в якій спогади авторки та досвід її донечки сплелися в захоплюючу, інтригуючу та щиру розповідь.

 

Світлана Шпак, В-21

 

 

Коментарі: