Цікаві досліди показали студенти та викладачі коледжу на Наукових пікніках

Наші науковці зібрали чималу глядацьку аудиторію школярів різного віку, вразивши їх, на перший погляд, простими, але дуже ефектними дослідами з хімії та біології. До слова, це були «Фараонові змії», «Зубна паста для слона», «Кульки з СО2» та «Чарівна скляночка». Також усі охочі могли спробувати надути гігантські мильні бульбашки, скуштувати коктейлі з сухим льодом та багато іншого. Все відбувалося дуже весело і завзято.

Для школярів це дуже корисний досвід, адже вони мали можливість відтворити всі експерименти власноруч, поспілкуватися із науковцями, відчути себе справжніми дослідниками і, сподіваємося, зрозуміти важливість науки та освіти молодого покоління.

До речі, раніше Наукові пікніки проводили лише у великих містах, зараз ідеєю захопились також районні центри та села.

Реалізація цього плану має благородну мету – популяризувати різні науки серед молоді. Команду ж Галицького коледжу незабаром чекають на перших Наукових пікніках у Бережанах та Чорткові.

Тетяна Тимчук, В-21