У Галицькому коледжі визначили найграмотніших

На сьогоднішній день, за даними ООН, у світі налічується близько 4 мільярдів грамотних людей. Однак 75 мільйонів дорослих не вміють читати і писати.

Саме тому циклова комісія мовно-літературних дисциплін запропонувала у цей день студентам різних відділень написати єдиний навчальний диктант, щоб перевірити рівень власної грамотності.

У лекційній залі першого корпусу 8 вересня був справжній аншлаг, аудиторія ледве вмістила усіх бажаючих. Більше 80 студентів спробували свої сили.

За результатами перевірки диктантів, найкращими визнали роботи студентів Ліани Кокоцької (Ф-13), Людмили Федорчук (Т-28), Соломії Зозуляк (Д-21), Яни Кравець (В-11) та Анастасії Демидяк (В-11).

Щиро вітаємо переможців і сподіваємося, що наступного року їхнє число збільшиться.