Оголошення

News image

ГАЛИЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА оголошує набір студентів на 2018-2019 н.р. на державну та контрактну форми навча

за освітнім ступенем БАКАЛАВРА; за спеціальностями ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»; за професіями  «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТН... Детальніше...

Події

News image

Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновол

Найвищі нагороди за плідну роботу всього колективу привіз до Тернополя Галицький... Детальніше...

В музеї політв’язнів побували студенти коледжу

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Студентам пощастило поспілкуватися із науковим співробітником установи Ігорем Андрійовичем Олещуком, який проводить екскурсії в камерах та карцерах. В юності йому довелося тут самому пережити страшні реалії тюремного буття.

Варто зазначити, що музей має особливу атмосферу – здається, ніби кам’яні підземні стіни наскрізь просякнуті болем тисяч людей, яких мучили, калічили і вбивали лише за те, що вони самовіддано любили Батьківщину.

Студенти були захоплені розповідями екскурсовода про боротьбу українських націоналістів з комуністичним режимом, репресивні методи радянських спецслужб і життя засуджених у таборах ГУЛАГу. У 28 камерах попереднього ув'язнення відтворена тюремна обстановка. Присутні змогли побачити карцери, знаряддя тортур, предмети побуту ув’язнених, макети сибірського концтабору і вагону-«телятника».

Залишивши вдячні записи у книзі відгуків, відвідувачі покинули музей з іще більш загостреним відчуттям патріотизму та гордості за свою країну.

Коментарі: