Оголошення

Події

News image

Остання пара у студентів спеціальності "Го

Неймовірними емоціями завершився ще один тиждень життя відділення економіки та... Детальніше...

Храмовий празник студентської церкви відзначила велика родина Галицького коледжу

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

 

 

Кожен храм закладається на честь або великого празника, або святого. Наш храм збудований на честь торжества Покрови Пресвятої Богородиці, ― розповідає настоятель храму отець Олег. ― Це означає, що коли цей празник в християнському часі настає, то ми не тільки думаємо про цю подію, але й просимо заступництва Пресвятої Богородиці, хочемо підкреслити таку важливу річ, як Її покров святий, який є захороною не у фізичному значенні, а є духовною охороною від усякого зла. Про це твердить багата історія заступництва Марії над козаками, князями, солдатами УПА, воїнами сьогодення врешті.

Вклонитися матері Ісуса прийшли сотні вірян, серед яких парафіяни церкви Покрови Пресвятої Богородиці, гості, велика родина Галицького коледжу. На урочисте богослужіння прибули тернопільські священики: настоятель храму Святого Івана Богослова о. Іван Козій, настоятель храму Святого Архистратига Михаїла о. Ярослав Онищук, сотрудник храму Святої Первомучениці Теклі митрофорний протоієрей Зіновій Афінець, настоятель храму Святого Пантелеймона Цілителя о. Василь Чамарник, сотрудник храму Пресвятої Трійці отець-доктор Іван Січкарик, а також родини-фундатори храму та група майстрів-різьбярів, яка працює над престолом та іконостасом для церкви.

Із храмовим празником привітав усе студентство настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці о. Олег Харишин:

Кожен студент для того, аби мати краще майбутнє, повинен боротися, старатися, працювати. Це є боротьба проти лінивства, проти різного роду спокус, реальних ворогів, яких маємо сьогодні в Україні. І тут без покрову Пресвятої Богородиці не обійдешся. Тому я з нагоди цього празника бажаю в духовний спосіб намагатися під цим покровом перебувати. Тому що під покровом Пресвятої Богородиці ми чуємося захищеними, як квіти в теплиці. Покров – це те середовище, де нам найбільш комфортно в духовному значенні, де благодать Матері Божої, де її любов, де спокій і мир є присутніми між нами. Бажаю, щоб усі хотіли бути під покровом так, як вчить Пресвята Богородиця.

Після Літургії присутні усією процесією обійшли довкола храму та долучилися до освячення води. А студентська спільнота привітала гостей храму приготованими власноруч гостинцями.

Юлія Прокопишин

Фото Романа Гандзія

Коментарі: