Оголошення

News image

До уваги студентів! Змінено реквізити

У зв'язку зі змінами рахунків України з 03.01.2020 р.  Галицький  коледж імені В’ячеслава Чорновола має нові реквізити дл... Детальніше...

Події

"Батик чарує кольорами". Вільне життя - 2014 - 28 лютого(№16) 2с.

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Батик чарує кольорами

 

У Галицькому коледжі імені Вячеслава Чорновола в Терно­полі відбулась виставка творів холодного батику, на якій були представлені роботи студентів пер- шого-другого курсів відділення ди­зайну.

Як зазначила майстер на­родних художніх промислів деко­ративної пластики, організатор вис­тавки Катерина Крупніцька, вис­тавка стала результатом факуль­тативних занять з декоративно- прикладного мистецтва. Експону­валося близько 20 студентських років.

Завідувач відділення дизайну Наталія Ющак зауважила, що така виставка проводиться вперше, однак надалі її мають намір зро­бити традиційною. Ідеться і про організацію ярмарку-розпрода- жу картин. Вилучені кошти бу­дуть спрямовані на благодійну діяльність, оскільки відділення уже має досвід співпраці з дитячими будинками.обіт, кожна з яких вирізнялася яскравістю та насиченістю барв.

Діана Стандрет, яка предста­вила на виставці свою роботу, розповіла, що зацікавилася ба- тиком нещодавно, але, створив­ши першу картину, зрозуміла: хоче й надалі удосконалювати цю техніку.

Виставку відвідало чимало вик­ладачів та студентів коледжу, а також учні навколишніх шкіл. Після офіційної частини виставки, на якій студенти розповідали про техніку батику та її походження, було проведено майстер-клас.

 

 

 

 

 

Катерина ГУЛЬКЕВИЧ.

Фото авторки. Д. ПРАВДИВА.

Коментарі: