Оголошення

News image

До уваги студентів! Змінено реквізити

У зв'язку зі змінами рахунків України з 03.01.2020 р.  Галицький  коледж імені В’ячеслава Чорновола має нові реквізити дл... Детальніше...

Події

"Розпочався Новий Рік". Освітянин - 1998 - вересень-жовтень(№5) 7с.

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Розпочався Новий Рік

 

Пролунав перший дзвоник. Його «голосу» у місті пер­шими почули учні Галицького коледжу. Цьогоріч у них свято - відкрито нові відділення: економічне, юридич­не, медичне та прикладної лінгвістики. А ще нових учнів привітав сам президент Національного університету Києво-Могилянська академія В'ячеслав Брюховецький, адже цей навчальний заклад минулого року став філіалом святині української науки та освіти - Києво-Могилянської академії.

В інших навчальних закладах міста дзвоники про­лунали, як годиться, 1 вересня, сповіщаючи про по­чаток копіткої праці. Четверта десятирічка організу­вала це дійство на "Острівку", в оточенні плакучих верб та під плескіт хвиль Тернопільського ставу.

Духовий оркестр закликав на святкову лінійку учнів ЗШ №5, а священик благословив їх на навчання та скропив святою водою.

Піснями і танцями привітали першачки ЗШ №3 решту учнів школи. Солодким видався для них поча­ток цього навчального року (школярі ласували святковими тортами).

У день 1 вересня учні гімназії ім. Івана Франка випустили в небо голубів знань. Хай ведеться гімнази­стам у науці!

І в учнів усіх інших навчальних закладів 1 вересня було святом Знань з лінійками, привітаннями, квітами та Першими дзвониками для . нового покоління і школярів та останніми

Першими дзвониками для одинадцятикласників.

Далі їх чекає щоденна копітка розумова праця, учнівські будні та свята.

 

Ганна БАЛИЦЬКА.

Фото Марії ЮРКІВ.

Коментарі: