Оголошення

News image

ГАЛИЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА оголошує набір студентів на 2018-2019 н.р. на державну та контрактну форми навча

за освітнім ступенем БАКАЛАВРА; за спеціальностями ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»; за професіями  «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТН... Детальніше...

Події

News image

Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновол

Найвищі нагороди за плідну роботу всього колективу привіз до Тернополя Галицький... Детальніше...

"Вісник наукових досліджень". Вільне життя - 2000 - 29 квітня(№46) 5с.

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Вісник наукових досліджень

 

Завдяки зусиллям Національного уні­верситету «Києво-Могилянської ака­демії» та Галицького коледжу днями побачила світ уже третя частина «Вісника наукових досліджень», видана у Тернополі.

Збірник складається із семи розділів: «Література, мовознавство», «Культура, історія», «Психологія, педагогіка, методика», «Математика, фізика», «Ін­форматика», «Хімія, біологія» та «Еко­номіка». До них увійшли наукові праці викладачів Галицького коледжу, Густинського й Тернопільського коледжів, технічного університету, академії народного господарства, Івано-Франківського університету, Кременецького педколеджу та інших вузів, а також роботи вчителів загальноосвітніх шкіл і студентів.

«Вісник наукових досліджень» роз­рахований на широку читацьку аудиторію, студентів, викладачів, науковців, починаючи від гуманітаріїв і закінчуючи програмістами.

Ліля ЛІСАНКОВА.

Коментарі: