Оголошення

News image

До уваги студентів! Змінено реквізити

У зв'язку зі змінами рахунків України з 03.01.2020 р.  Галицький  коледж імені В’ячеслава Чорновола має нові реквізити дл... Детальніше...

Події

"З книгою — по життю". Вільне життя - 2000 - 29 квітня(№46) 5с.

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

З книгою — по життю

 

Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги, що традиційно від­значається щороку навесні, відбувся нещодавно у Галицькому коледжі Тер­нополя під назвою «Бережімо книгу — найцінніший скарб».

Студенти мали змогу ознайомитися з тематичними книжково-ілюстратив­ними виставками, зустрітися з ви­давцем Богданом Будним (видавниц­тво «Навчальна книга») під час худо­жнього бомонду «Моє життя — кни­га», відвідали урок духовності «Хрес­на дорога — тяжкий шлях до вічнос­ті», який провів отець Тадей з кафед­рального собору. У рамках акції від­бувся і літературний експрес «П'ять хвилин із мистецтвом».

Завідуюча бібліотекою Лідія Білецька повідомила, що в книгозбірні Галиць­кого коледжу останнім часом з'яви­лося чимало унікальних видань. А на перше півріччя заклад передплатив 48 газет і 85 журналів на суму біль­ше п'яти тисяч гривень. Зараз цим може похвалитися далеко не кожна освітня установа.

Ліля ЛІСАНКОВА.

Коментарі: