Оголошення

News image

До уваги студентів! Змінено реквізити

У зв'язку зі змінами рахунків України з 03.01.2020 р.  Галицький  коледж імені В’ячеслава Чорновола має нові реквізити дл... Детальніше...

Події

"Свято у Галицькому коледжі". Тернопільська газета - 1998 - 10 грудня(№50) 2с.

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Свято у Галицькому коледжі

 

Щедрою стала цьогорічна тернопільська осінь на конкурси краси, які пройшли у багатьох навчальних закладах міста. Зокрема, нам довелося побувати на конкурсі «Міс осінь-98», що вперше відбувся у стінах Галицького коледжу національного університету Києво-Могилянська Академія Зазначу, що на теренах західного регіону — це один з кращих навчальних закладів. Нині тут навчається 1040 спудеїв. Випускники-відмінники Галицького колед­жу мають право поза конкурсом вступати в один з найпрестижніших вузів України — Національний університет КМА. До речі, то рік чотири випускники закладу стали студентами «могилянки»: її філіалу, що в Острозі Рівненської області.

Організували дійство заступ ник директора коледжу з виховної роботи Сергій Приходько. А до складу журі увійшли куратор правової групи Сергій Генсьорський, учитель фізичного вихован­ня Борис Наконечний, учитель ку­лінарної справи Андрій Лихолат і студент Харківської юридичної академії Андрій Жук.

Шість конкурсанток ліцейних груп з вінками, сплетеними з осін­ніх квітів і листя, вийшли на подіум. І хоча умови конкурсу були доволі складними, проте студентки блискуче впорались із завдання­ми. Більше того — коли дівчата увійшли в роль, то політ їх фанта­зії, кмітливість, артистичність, пластика рухів, екстравагантність, вміння триматися на подіумі пе­ревершили сподівання присутніх.

Вечір завершився. У пам'яті залишилися приємні спогади, а у переможниць — призи та титу­ли: золоту корону «Міс осінь-98» виборола студентка 42 групи Іри­на Перич, «Міс зіркою» стала Іри­на Юськовець, «Міс фотомоделлю» — Ірина Кріїва, «Міс чарівністю» іще одна тезка — Ірина Біличук. Титул «Міс елегантність» у Зоряни Пастирської, а «Міс фанта­зія» — у Тетяни Тиран. За кож­ну з переможниць раділи їхні чис­ленні прихильники — батьки, рід­ні, друзі, одногрупники... Попере­ду у багатьох із них чимало різ­них конкурсів, які часто прохо­дять у Галицькому коледжі. Тра­диційним тут вже став конкурс «Веселка», в якому вибирають кра­щого викладача і кращих спудеїв коледжу. Нещодавно відбула­ся гра «Кохання з першого пог­ляду» (англійською мовою), нев­довзі відбудеться навчально-розважальна гра «Як досягти успі­ху?» «Цікаво тут вчитися і весе­ло відпочивати», — зізнаються студенти закладу.

Віра Гродецька

Коментарі: