Оголошення

Події

News image

До Днів науки у Галицькому коледжі долучил

Публічний захист художньо-технічних досліджень студентів відділення дизайну відб... Детальніше...

"Перший західному регіоні". Вільне життя - 1997 - 26 вересня(№115) с.2

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Перший західному регіоні

 

Переддень свята другої Пречистої і Дня міста на все життя запа­м'ятається учням Тернопільського ліцею, на базі якого створений Галицький коледж від національно­го університету «Києво-Могилянська академія». В одному із колишніх дитячих садків минулої суботи було відкрито ще один навчальний кор­пус. З напутніми словами, сповне­ними гордості за розквіт науки у нашому краї, до тих, хто навчати­меться, до батьків та гостей звер­нулися директор коледжу Марія Баб'юк, президент національного університету «Києво-Могилянська академія» В'ячеслав Брюховецький, мер Тернополя В'ячеслав Негода, провідний інспектор Міністерства освіти України Ольга Кириченко, начальник міського управління ос­віти Віктор Тригуба, проректор полі­технічного університету імені І. Пулюя Олег Герман. Мер Тернополя та президент Києво-Могилянської академії відкрили дошку з назвою нового навчального закладу. Свя­щеник отець Йосафат освятив дошку і хоругву з його емблемою.

Свято на цьому не завершилося. Численні його учасники переїхали до центрального корпусу, де в ак­товому залі відбулася святкова презентація Галицького коледжу.

Обрано довірчу раду Галицького коледжу. До неї ввійшли В'ячеслав Чорновіл, який зробив чимало, аби цей навчальний заклад було відкрито саме у Тернополі, голова облдерж­адміністрації Богдан Бойко, мер нашого міста В'ячеслав Негода, голова обласного об'єднання діло­вих людей «Громада» Павло Данченко.

Навчання в ліцеї, який є струк­турним підрозділом коледжу, органі­зовано за такими напрямками: ме­дичний, економічний, юридичний, філологічний і технічний. Крім здо­буття професій «Медсестри з вив­ченням нетрадиційних форм ліку­вання», «Управління трудовими ре­сурсами», «Економіка підприємства», «Правове регулювання економікою», «Кравець», «Секретар-референт», «Слюсар з ремонту автомобілів», «Водій» і «Кухар-кондитер», здійсню­ватимуться поглиблене вивчення іноземних мов та відбір на пільго­вих умовах обдарованих дітей (згідно з договорами] на навчання в Києво-Могилянській, Тернопільській ме­дичній академіях та в академії на­родного господарства. Спудеї тісно співпрацюватимуть з Тернопільсь­ким експериментальним інститутом педагогічної освіти.

Нехай щастить вам, спудеї Га­лицького коледжу — першого на­вчального закладу такого типу в західному регіоні нашої держави!

 

Зіновій НИЩИИ.


Коментарі: