Оголошення

News image

До уваги студентів! Змінено реквізити

У зв'язку зі змінами рахунків України з 03.01.2020 р.  Галицький  коледж імені В’ячеслава Чорновола має нові реквізити дл... Детальніше...

Події

"Студенти про Шевченка". Вільне життя - 2012 - №20 - 5с.

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Студенти про Шевченка

У рамках Шевченківських днів студенти економічного відділення ; ' Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола провели науково-практичну конференцію і «Шевченко і світ». Вітальним ; словом і власною поезією «До твого серця завжди лину, Кобзарю мій» відкрила виховний захід викладач української мови і літератури Марія Йосипівна Чигур. і Затамувавши подих, присутні із ; захопленням слухали змістовні, насичені цікавими відеоматеріалами та фактами, доповіді студентів (керівники — викладачі ; М. Й. Чигур і Л. М. Ухач). ! Вихованець відділення Дмитро Дудар зацікавив слухачів на­уково-дослідницькою роботою і- «Шевченко і світова культура», зауваживши, що великий син Ук­раїни у світовій культурі почував себе своїм, що діапазон і рівень його естетичної культури воісти­ну дивовижні. Студентка Оксана Запаранюк відзначила світове значення Шевченка в перекла­дах, зокрема зауважила, що «За­повіт» видано сорока п'ятьма мо­вами світу, а список перекладачів-популяризаторів Шевченкового «Кобзаря» в різних країнах світу нараховує понад сотню імен.

Шевченко належить до числа наймузикальніших поетів світу, нев'янучі квіти чарівних мелодій української музики зросли і будуть виростати на плодючому грунті його поем і віршів, наголосила студентка Зоряна Ванджура. Ліля Карандаськова повела слухачів у світ живопису Шевченка, відзна­чивши, що саме як художник Великий Кобзар займає одне з найпочесніших місць у світовому об­разотворчому мистецтві.

Поезією «Ми чуємо тебе, Коб­зарю, крізь століття» завершили виховний захід читці-декламатори.

 

Наталя СВІДЕРСЬКА,

студентка економічного відділення

Галицького коледжу імені В. Чорновола.

Коментарі: