Оголошення

Події

News image

До Днів науки у Галицькому коледжі долучил

Публічний захист художньо-технічних досліджень студентів відділення дизайну відб... Детальніше...

"Свічка памяті для В’ячеслава Чорновола". Нова Тернопіль. - 2012. - 28 березня (№13) 12c.

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Свічка памяті для В’ячеслава Чорновола

23 березня, у п'ятницю, в Галицькому коледжі ім. В'ячесла­ва Чорновола відбувся вечір пам'яті видатного українця, горде ім'я якого носить нав­чальний заклад. Свічечка пам'яті була приурочена до 13-их роковин з дня загибелі В'ячеслава Максимовича.

 

- Із символічною свічкою пам'яті про В'ячеслава Чорно­вола та його вірну дружину й соратницю Атену Пашко, яка днями відійшла у Вічність, ми розпочали цей вечір, - розпо­відає завідуюча кімнатою музеєм В'ячеслава Чорновола Омеляна Парило. - При кімнаті-музеї успішно працює сту­дентське творче об'єднання "Ми — чорноволівці". Саме студенти цього об'єднання під­готували невеличку програму, присвячену В'ячеславу Макси­мовичу.

Почався вечір словом про Чорновола, спогадами про йо­го діяльність та трагічну заги­бель, після чого студенти вико­нали композицію "Дай, Боже, нам вільними бути", присвяче­ну усім героям України, які по­лягли в боротьбі за її незалеж­ність.

- Ми обрали цю композицію, адже про вільну, багату й неза­лежну Україну мріяв наш герой, - каже Омеляна Парило.

З Божим словом до присут­ніх звернувся запрошений на дійство священик, який також відслужив Хресну дорогу. Крім того, присутні на вечорі пам'яті мали змогу почути про В'ячес­лава Чорновола від того, хто його дуже добре знав, - його побратима, тернополянина Мирослава Осадци, який був помічником Чорновола у 1994- 1998 роках. Тепер Мирослав Ярославович очолює Терно­пільський осередок Народного руху України.

Коментарі: