Оголошення

Події

News image

Студенти відділення економіки та туризму в

Екскурсовод розповіла, що камери музею відкривались у кілька етапів, у зв'язку... Детальніше...

Багато галасу

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Історія народного молодіжного театру «Багато галасу»  налічує вже чотирнадцять років, адже він був створений ще у 1999 році.  Незмінним керівником театру від часу створення до сьогодні є Складан Ірина Богданівна – актриса Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Шевченка, викладач кафедри театрального мистецтва ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Володіючи невичерпним ентузіазмом, талантом, добротою та позитивом, вона змогла об’єднати довкола себе талановиту та перспективну молодь. Адже, що краще як театральна майстерність, дозволить молодим людям стати впевненими в собі, активними та творчими!

У репертуарі колективу вистави:  «Весна в зоопарку» Я. Хмельника, «Лісова пісня» Лесі Українки, «За двома зайцями» М. Старицького, «Маруся Чурай» Л. Костенко, «По-модньому» М. Старицького, «Дячиха» Т. Сулими, «Як наші діди парубкували» В. Канівця, «Безнадійно хворий» Ж. Б. Мольєра, «Дон Жуан?..» С. Альошина, «Блез» К. Маньє, «Мати-наймичка» за поемою Т. Г. Шевченка, «Викрадення принцеси, або пригоди бравого Капрала» Я. Козлова, «Біба від ніжного серця» Ф.Сологуб. Також до репертуару ввійшли різноманітні уривки з п’єс та мініатюри – «Мартин Боруля» І. Карпенка-Карого, «Дядькова хвороба» В. Самійленка, «Як Юрко з нечистою силою бився» С. Гержика, «Тартюф» Ж. Б. Мольєра, «Одруження» М. Гоголя, «Тусовка» та інші. Репертуар надзвичайно різноманітний, різноплановий, який включає твори української класики, сучасної драматургії, а також кращих п’єс світової літератури.

Учасники театру вже стали улюбленцями під час урочистостей міста та області. Вони побували на гастролях у Бучачі, Кутківцях, навіть у Тернопільській міській військовій частині.

Щороку народний театр «Багато галасу» здобуває все нові нагороди та подяки, тішачи своїх глядачів новими постановками.

В 2003 році, тоді ще драматичний гурток, став дипломантом, а вже в 2005 році з виставою за п’єсою М. Старицького «По модньому» – переможцем в творчому звіті художньої самодіяльності коледжу, який відбувається щорічно під егідою управління освіти і науки обласної державної адміністрації. У 2006 році молодіжний театр «Багато галасу» з виставою «Жорна» за драматичною поемою А. Цвид  знову здобуває  перемогу у щорічних творчих звітах професійно-технічних та вищих навчальних закладів області. Театр «Багато галасу» згодом ще двічі здобував перемогу на щорічних творчих звітах – у 2007 та 2009 роках.

1 липня 2010 року молодіжному театру присвоїли звання «Народний художній колектив». Це крок до якого йшли усі разом: Ірина Богданівна, учасники молодіжного театру, Галицький коледж і всі небайдужі. Це те визнання, яке свідчить про глибоку духовність та неповторний талант, про враження глядачів та повну віддачу улюбленій справі.

“Багато галасу” – не лише народний театр! Це спосіб життя та відпочинку для його учасників! Це місце, де талановита молодь знаходить куточок для душі. Приєднуйтесь до нас! Ми завжди раді бачити нових учасників.

 

 

Коментарі: