Оголошення

News image

Конкурс творчих робіт «Я обираю журналістику»

Циклова комісія дисциплін видавничої справи та редагування розпочинає Конкурс творчих робіт для учнівської та студентської молод... Детальніше...

Події

News image

Програма тижня відділення КВТ

З 24 до 28 лютого у Галицькому коледжі триватиме тиждень відділення комп'ютерних... Детальніше...

Участь у конкурсі "Калинове намисто - 2010"

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Студенти 4 курсу відділення дизайну прийняли участь у Міжрегіональному конкурсі на кращу модель одягу, «Калинове намисто»

Колекції представлені у трьох номінаціях, та є зразками повсякденного, вечірнього та етно одягу. Глядачі оцінили креативність та неординарність юних дизайнерів Галицького коледжу, а журі нагородило Ярослава Гродського, дипломом першого ступеню та призом. Також спец. призи отримали студенти Ухман Іванна та Вовчко Мар’яна.

Це був перший конкурс для авторів колекцій, який став таким успішним дебютом та спонукає їх на нові звершення. Цікавим є те, що роботу над образом проводили спільно, в дружній команді із викладачами та студентами Перукарського мистецтва та декоративної косметики та Моделювання та конструювання промислових виробів. Саме тому, наші студенти змогли показати своє цілісне бачення і донести ідею до глядача. Кілька фото з конкурсу можна переглянути нижче.

 

Колекція студентки 4 курсу відділення дизайну – Олесі Федорович. Джерело творчості – петриківський розпис. Сукні оздоблені вручну, по розробленій автором технології.

 

Молодіжна неординарна колекція Ярослава Гродського, студента 4 курсу відділення Дизайну.

 

Колекція Мар’яни Вовчко, студентки 4 курсу, джерелом натхнення якої став футбол.

 

Колекція «Сутінки Лондона», автор - студентка 4 курсу відділення дизайну, Іванна Ухман.

Коментарі: